


Побутовий вентилятор Вентс 125 Д Л (подшипник)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бытовой вентилятор Вентс 125 ДЛ предназначен для вентиляции бытовых помещений среднего объема и рассчитан на непрерывную работу без отключения от сети. Корпус выполнен из бесшумного ABS ― пластика. Имеется возможность настенного монтажа при помощи шурупов или дюбелей быстрого монтажа. Применяется в вентиляционных шахтах или воздуховодах диаметром 125 мм. Также оборудован сеткой против насекомых.
Двигатель установлен на подшипниках качения.
Технічні характеристики:
- Напруга при 50 Гц ― 220 ― 240 В;
- Потужність 16 Вт;
- Споживаний струм ― 0,100 А;
- Швидкість обертання ― 2400 об/хв;
- Продуктивність ― 180 куб. м/год;
- Тиск ― 55 Па;
- Рівень шуму ― 35 дБ (А): 3м.;
- Вага ― 740 р.;
- Матеріал корпусу ― ABS пластик;
- Діаметр вихідного патрубка ― 125 мм.;
- Гарантія від виробника ― 60 міс.;
Для того щоб досягти максимального ефекту, нижче наведена таблиця кратностей повітрообміну за допомогою якої Ви можете підібрати потрібний Вам вентилятор. Потрібна продуктивність вентилятора обчислюється наступним чином : Об'єм вентильованого приміщення (V) множиться на кратне цього приміщення числа (До). L = V * K.
| Житлова кімната | 3 куб/м на 1 кв/м |
| Кухня | 6-8 |
| Ванна кімната | 7-9 |
| Душова | 7-9 |
| Туалет | 8-10 |
| Пральня | 7 |
| Гардеробна кімната | 1,5 |
| Комора | 1 |
| Гараж | 4-8 |
| Погріб | 4-6 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.74 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP40 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 16 Вт |
| Витрата повітря | 180 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Розмір патрубка | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр каналу | 125 |
| Тип вентилятора | Витяжній |
- Ціна: 1 527 ₴

