




Аккумуляторный секатор Procraft ES16Li
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Аккумуляторный секатор Procraft ES16Li
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Аккумулятор | 2 шт. |
| Амперна навантаження | 2 Ач |
| Вес | 678 + 231 г кг |
| Вибрация | 5,5 м/с2 |
| Зарядное устройство | 1 шт. |
| Класс защиты | II |
| Ключ для зміни оснащення | 1 шт |
| Максимальний діаметр різання | 25 мм |
| Напруга зарядного пристрою | 220 В |
| Робоча напруга | 16 В |
| Рабочая температура | 14 °F ~ 149 °F / -10 °C ~ 65 °C град. |
| Уровень защиты | IP20 |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Время зарядки аккумулятора | 1-1,5 години |
| Частота зарядного пристрою | 50 Гц |
| Шестигранник | 2 шт |
- Цена: 4 485 ₴



