




Аккумуляторный лобзик Procraft ST18 (без акб и зп)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Аккумуляторный лобзик Procraft ST18 (без акб и зп)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Аккумулятор | немає |
| Зарядное устройство | немає |
| Угол резки | 0 - 45° |
| Максимальная толщина реза | Дерево - 55 мм, м'які метали - 8 мм, несплав - 6 мм |
| Маятниковый ход | 3 + 1 |
| Номинальное напряжение | 20 В |
| Параллельный упор | Є |
| Перехідник під пилосос | Є |
| Пилки | 1 шт. |
| Рівень вібрації м / с2 | 5,847; K = ±1,5 |
| Уровень звукового давления | LpA = 85,9 дБ (А), К = ± 5 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 96,9 дБ (А), К = ± 5 дБ (А) |
| Тип двигателя | Щітковий |
| Тип подошвы | Лита |
| Хід пили | 22 мм |
| Число оборотів холостого ходу | 0 - 3000 об/хв |
- Цена: 1 710 ₴




