




Инверторный сварочный аппарат Procraft SP295 NEW (картон)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Инверторный сварочный аппарат Procraft SP295 NEW (картон)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Діаметр застосовуваних електродів | 1,5 - 4 мм |
| Зварювальний кабель з електродотримачем | 1 шт |
| Зварювальний кабель з зажимом на масу | 1 шт |
| Клас безпеки | IP21 |
| Максимальный сварочный ток | 295 А |
| Маска | 1 шт |
| Минимальный сварочный ток | 20 А |
| Напряжение | 220 - 240 В |
| Режим работы | MMA |
| Робочий цикл 100% | 229 А |
| Робочий цикл 60% | 295 А |
| Размер | 310х210х120 мм |
| Цикл работы | 80 % |
| Частота тока | 50 Гц Гц |
| Щітка - молоток | 1 шт |
- Цена: 1 995 ₴





