




Аккумуляторная коса Procraft PTA24
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Аккумуляторная коса Procraft PTA24
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Тип штанги | Телескопическая |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Аккумулятор | 2 шт - 1,5 Аг |
| Двигатель | Щітковий |
| Довжина штанги коси | 45 - 80 см |
| Діаметр різу | 150 мм |
| Зарядное устройство | Штекерний - 1 шт |
| Класс защиты | II |
| Ключ для зміни оснащення | 1 шт |
| Напруга зарядного пристрою | 220 - 240 В |
| Нож | 2х лопастной металевий - 2 шт, 2х лопастной пластмасовий - 5 шт, диск 148х5 мм 40T - 1 шт |
| Рівень вібрації м / с2 | 2,5 м/с2, К = ± 1,5 м / с2 |
| Уровень защиты | IPXO |
| Уровень звукового давления | LpA = 80,0 дБ(А); K = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 93 дБ(А); K = ± 3 дБ (А) |
| Тип акумуляторів | Li-ion |
| Число оборотів холостого ходу | 5500 - 8000 об/хв |
- Цена: 1 590 ₴






