




Дисковая пила Procraft KR1400
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дисковая пила Procraft KR1400
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вес | 3,7 Кг кг |
| Диск | 185 мм - 24Т |
| Діаметр пильного диска | 185 мм |
| Категорія захисту | IP20 |
| Класс защиты | II |
| Ключ для зміни оснащення | 1 шт |
| Напряжение | 220 - 240 В |
| Параллельный упор | 1 шт |
| Плавный пуск | Немає |
| Посадочный диаметр | 20 мм |
| Мощность | 1400 Вт |
| Рівень вібрації м / с2 | 3,56 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Уровень звукового давления | LpA = 93 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 104 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Частота тока | 50 Гц Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 5000 об/хв |
| Щітки | 1 комплект |
- Цена: 2 310 ₴





