




Універсальний стенд для верстата Procraft PST1650
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний стенд для верстата Procraft PST1650
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | вся комплектація - 14,2 кг кг |
| Висота столу | 750 мм |
| Гайка | 8 шт (6 мм) |
| Ключ | на 10 мм |
| Максимальне навантаження | 200 кг |
| Опора для вербату | 2 шт |
| Опора для заготівлі | 2 шт |
| Профіль підтримки верстата | 2 шт |
| Регулювання висоти опор | 810 — 910 мм |
| Регулювання відстані між опорами | 1000 - 1650 мм |
| Паковання | Картонна |
| Шайба хровіра | 6 шт. |
| Шайби | 8 шт. |
- Ціна: 3 420 ₴






