




Аккумуляторный фрезер Procraft POB22 (Без АКБ и ЗУ)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Аккумуляторный фрезер Procraft POB22 (Без АКБ и ЗУ)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Аккумулятор | немає |
| Вес | 2,2 Кг кг |
| Висота ходу фрези | 50 мм |
| Длина | 230 мм |
| Діаметр цанги | 6 мм |
| Зарядное устройство | немає |
| Ключ для зміни оснащення | Є |
| Кромочна база | Є |
| Номинальное напряжение | 20 В |
| Обвідний ролик | 1 шт |
| Параллельный упор | Є |
| Плавный пуск | Є |
| Регулювання оборотів | Є (3 швидкості) |
| Рівень вібрації м / с2 | 3,09 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Уровень звукового давления | LpA = 90,97 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 101,97 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Упаковка | Картонная |
| Число оборотів холостого ходу | 3000-23000 об/хв |
| Швидка зупинка двигуна | Є |
- Цена: 2 190 ₴






