




Гравер Procraft PG520
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Гравер Procraft PG520
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вес | 0,5 кг (Без шнура та патрона) кг |
| Гнучкий Вал | Є |
| Діаметр свердління | максимум - 3,2 мм |
| Категорія захисту | IPX0 |
| Кейс | 1 шт |
| Класс защиты | II |
| Ключ | Рожковий 1 шт |
| Кількість насадок у комплекті | 76 шт |
| Напряжение | 220 - 240 В |
| Мощность | 180 Вт |
| Рівень вібрації м / с2 | 2,1 м/с^2 |
| Уровень звукового давления | LpA = 87 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Цанги | 5 шт |
| Частота тока | 50 Гц Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 1000 - 32000 об/хв |
| Шестигранник | 1 шт |
- Цена: 1 560 ₴





