




Углошлифовальная безщеточная машина Procraft PW2700 125 мм
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Углошлифовальная безщеточная машина Procraft PW2700 125 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вес | 2,7 кг - вся комплектація кг |
| Двигатель | Безщітковий |
| Диск | 1 шт – зачесний |
| Довжина кабеля | 3 м |
| Диаметр диска | 125 мм |
| Защитный кожух | Є |
| Класс защиты | II |
| Ключ для зміни оснащення | Є |
| Напряжение | 220 - 240 В |
| Плавный пуск | Є |
| Мощность | 1700 Вт |
| Регулювання оборотів | Є |
| Рукоятка | Є |
| Рівень вібрації м / с2 | 5.677 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Уровень защиты | IP20 |
| Уровень звукового давления | LpA = 86.4 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 97.4 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Стабілізація оборотів | Є |
| Упаковка | Картонная |
| Частота тока | 50 Гц Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 0 - 11000 об/хв |
- Цена: 2 520 ₴






