


Аккумуляторный секатор Procraft ES16Li (1 акб)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Аккумуляторный секатор Procraft ES16Li (1 акб)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Аккумулятор | 1 шт. |
| Вес | 1,5 кг - вся комплектація кг |
| Зарядное устройство | 1 шт. |
| Ключ для зміни оснащення | 1 шт |
| Максимальний діаметр різання | 25 мм |
| Напруга зарядного пристрою | 220 - 240 В |
| Робоча напруга | 16 В |
| Рівень вібрації м / с2 | 5.5 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Уровень защиты | IP20 |
| Уровень звукового давления | LpA = 86,57 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 97,57 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Упаковка | Картонная |
| Частота зарядного пристрою | 50 Гц |
| Шестигранник | 2 шт |
- Цена: 2 940 ₴

