




Электросамокат Procraft DS350S
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Электросамокат Procraft DS350S
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Размер в сложенном виде | 1190х480х500 мм |
| Максимальная нагрузка | 120 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 10,4 Ач |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Інтелектуальна система BMS | Захист від перегріву / захист від перезаряду / захист від зниженої напруги |
| Аккумулятор | Li-ion |
| Амортизация | Передні |
| Вес | приблизно 15 кг кг |
| Вхідна напруга зарядки | 42 В |
| Тормоз | Дискові - задні |
| Дальність їзди | 30 - 36 км |
| Діаметр колес | 8,5"х2" |
| Зарядное устройство | 1 шт. |
| Класс защиты | IPX4 |
| Колеса | литі |
| Максимальная высота подъема | ≤12° |
| Номинальное напряжение | 36 В |
| Номинальный ток | зарядки - 1,5 А |
| Перешкоди/зазори | ≤1см / ≤1см |
| Мощность | 350 Вт |
| Привод | Передній |
| Придатний вік | 16-50 років |
| Придатний зріст | 130 - 200 см |
| Прохідна місцевість | Асфальт/рівні поверхні |
| Розмір у розкладеному вигляді | 1190х480х1120 мм |
| Упаковка | Картонная |
| Время зарядки аккумулятора | 8 годин |
| Скорость | 3/6/15/25 км/год |
| Шестигранні ключі | 4 шт |
- Цена: 14 400 ₴






