




Электросамокат Procraft DS500L
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Электросамокат Procraft DS500L
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Размер в сложенном виде | 1180х480х585 мм |
| Максимальная нагрузка | 120 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 13 Ач |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Інтелектуальна система BMS | Захист від перегріву / захист від перезаряду / захист від зниженої напруги |
| Аккумулятор | Li-ion |
| Амортизация | передня та задня |
| Вес | 20,3 кг кг |
| Вхідна напруга зарядки | 54,6 В |
| Тормоз | Задні – барабанні, передні – дискові |
| Дальність їзди | 55 - 59 км |
| Діаметр колес | 8,5"х2" |
| Зарядное устройство | 1 шт. |
| Класс защиты | IPX4 |
| Колеса | пневматичні, безкамерні |
| Максимальная высота подъема | ≤12° |
| Номинальное напряжение | 48 В |
| Номинальный ток | зарядки - 2 А |
| Перешкоди/зазори | ≤1см / ≤1см |
| Мощность | 500 Вт |
| Привод | Задній |
| Придатний вік | 16 - 50 років |
| Придатний зріст | 130 - 200 см |
| Прохідна місцевість | Асфальт/рівні поверхні |
| Розмір у розкладеному вигляді | 1140х480х585 мм |
| Упаковка | Картонная |
| Время зарядки аккумулятора | 6 годин |
| Скорость | 3/6/15/25 км/год |
| Шестигранні ключі | 5 шт |
- Цена: 18 900 ₴






