




Аккумуляторная полировальная машина Procraft PM20 (без акб и зп)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Аккумуляторная полировальная машина Procraft PM20 (без акб и зп)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Двигатель | Безщітковий |
| Диск | Поролоновий |
| Додаткова рукоять | Є |
| Диаметр диска | 150 мм |
| Ключ для зміни оснащення | Є |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Регулювання оборотів | Є |
| Рівень вібрації м / с2 | 18.859 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Уровень защиты | IPX0 |
| Уровень звукового давления | LpA = 88 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 99 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Стабілізація оборотів | Є |
| Упаковка | Картонная |
| Хід ексцентрика | 15 мм |
| Число оборотів холостого ходу | 1500 - 5000 об/хв |
| Шестигранник | 5 мм |
- Цена: 2 460 ₴






