




Аккумуляторный секатор Procraft ES30Li (с 1 акб)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Аккумуляторный секатор Procraft ES30Li (с 1 акб)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Аккумулятор | 1 шт - 2 Аг |
| Вес | 0,9 Кг кг |
| Двигатель | Безщітковий |
| Зарядное устройство | 1 шт - 2,4 А |
| Класс защиты | II |
| Максимальний діаметр різання | 26 мм |
| Робоча напруга | 20 В |
| Рабочая температура | 14 °F ~ 149 °F / -10 °C ~ 65 °C град. |
| Рівень вібрації м / с2 | 5,5 м/с2; K = ± 1.5 м/с2 |
| Уровень звукового давления | LpA = 86.57 дБ (А); K = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 97.57 дБ (А); K = ± 3 дБ (А) |
| Степень защиты | IP20 |
| Упаковка | Картонная |
- Цена: 2 940 ₴






