




Аккумуляторный инвертор напряжения Procraft PSI20
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Аккумуляторный инвертор напряжения Procraft PSI20
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Пользовательские характеристики | |
| USB-вихід | 2 x USB-A: 5В/2.1А; 1 x Type-C: PD3.0, 5 ~ 12В/18Вт |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вихід постійного струму | 12 В / 5 А |
| Вихідна частота тока | 50 Гц |
| Вхідна напруга (у змінного струму) | 220 - 240 В |
| Количество слотов | 4 |
| Напруга змінного струму | 220 - 240 В |
| Номинальное напряжение | 20 В (у постійного струму) |
| Номинальная мощность | 330 Вт |
| Рабочая температура | -10°C ~ +40°C град. |
| Світлодіодний ліхтар | 10 Вт/ 6Вт |
| Упаковка | Картонная |
| Частота тока | 50 Гц Гц |
- Цена: 4 920 ₴




