




Праска-відпарювач 2 в 1 GRUNHELM EI9702C, 1400-1800 Вт, цифрове управління, керамічна підошва, автовідключення
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Праска - відпарювач 2 в 1 EI9702C - 1800 Вт Grunhelm — ваш незамінний помічник у догляді за одягом! Забудьте про складки на улюблених речах завдяки інноваційній технології відпарювання, яка забезпечує ідеально гладке прасування навіть найделікатніших тканин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вертикальне відпарювання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовимкнення | Да |
| Вага брутто | 1.25 кг |
| Габарити упаковки | 395х226х116 мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Двошарова підошва | Да |
| Довжина кабеля | 2 м |
| Додатково | Вертикальне відпарювання та горизонтальний паровий удар з регулюваням потужності. |
| Комплектація | Праска - відпарювач. Насадка-щітка. Насадка для делікатних тканин. Інструкція із застосування. Гарантійний талон. |
| Конструкція з автоматичним нахилом | Да |
| Країна походження | Китай |
| Потужність | 1800 Вт |
| Напруга | 220 - 240 В |
| Насадки | Насадка - щітка, насадка для делікатних тканин. |
| Об'єм резервуару для води | 180 мл |
| Плоске та вертикальне прасування | Да |
| Розмір підошви | 143х97 мм |
| Розміри блоку | 136х97х180 мм |
| Світлодіодний дисплей | Да |
| Швидкість повітряного потоку | 20-30 г/хв |
| Сухе відпарювання | Да |
| Тип | Праска-відпарювач |
| Тип підошви | Кераміка |
| Колір | Чорний/синій |
| Частота | ~ 50 / 60 Гц |
- Ціна: 1 927 ₴




