
Праска, керамічна підошва - EI8871C, 2200 Вт GRUNHELM
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Праска керамічна підошва - EI8871C 2200 Вт Grunhelm
Опис Праска, керамічна підошва – EI8871C 2200 Вт – сучасна та надійна праска, в якій присутні всі необхідні функції для ідеального прасування. Мережевий шнур має спеціальне шарнірне кріплення та довжину 2 метри.
Функції:
- Розпорошення води
- Паровий удар
- Вертикальне відпарювання
- Функція самоочищення
- Регулятор температури
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Тип | Праска |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вертикальне відпарювання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити в упаковці (ШхГхВ) | 317х130х158 мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Довжина кабеля | 2 м |
| Додаткові функції | -Антикапля-Антинакіп |
| Комплектація | - Праска-Інструкція із застосування- Гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Потужність | 2200 Вт |
| Напруга/частота | 220-240 В/50-60 Гц |
| Об'єм резервуару для води | 280 мл |
| Паровий удар | Да |
| Самоочищення | Да |
| Тип підошви | Кераміка |
| Функції | -Розпилення води-Паровий удар-Вертикальне відпарювання-Функція самоочищення-Регулятор температури |
| Колір | Синій; Чорний |
- Ціна: 1 108 ₴

