




Праска, керамічна підошва - EI9509C, 2500 Вт GRUNHELM
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис Праска EІ9509С Grunhelm
Праска EІ9509С Grunhelm - сучасне і потужне пристрій, в якому присутні всі необхідні для якісної прасування функції. Ви можете розгладжувати тканини в в режимі сухого прасування або поєднавши її з функціями парового удару і розбризкування. Вертикальне відпарювання стане незамінним при прасування штор, а також одягу висить на вішалці. У прасці використана надійна керамічна підошва, яка сприяє легкому та ефективному ковзанню по будь-яким типам тканини. Висока потужність, забезпечує швидкий, а також рівномірний нагрів підошви і постійно високий рівень пара.
Функції:
Сухе прасування/з паром
Розпилення води
Відпарювання
Функція паровий удар
Вертикальне відпарювання
Функція самоочищення
Автовимкнення
Антикапля
Реголювання подачі пару
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Колір | Фіолетовий |
| Тип | Праска |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 1 роки |
| Довжина кабеля | 2.5 м |
| Комплектація | - Праска-Інструкція із застосування- Гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Потужність | 2500 Вт |
| Напруга | 220-240 В |
| Об'єм резервуару для води | 380 мл |
| Розмір упаковки | 323х144х165 мм |
| Тип підошви | Керамічна |
| Частота | 50/60 Гц |
- Ціна: 1 480 ₴


