




Пилосос - GBVC-2205 HB циклон ECO POWER GRUNHELM
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Пилосос контейнерний циклон GBVC-2205 HB Grunhelm
Grunhelm GBVC-2205 HB - контейнерний пилосос виготовлений із використанням технології «циклон». У ньому основою системи фільтрації служить відцентрове очищення повітря. Його потоки, потрапляючи в очищувач, з величезною швидкістю обертаються всередині, виконуючи роботу циклону. В результаті важкіпилові частинки осідають на пластину, що фільтрує, і потім видаляються шляхом витрушування. Вкомплекті, ви знайдете турбощітку для прибирання шерсті тварин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог звичайного мотору | 2000 Вт |
| Вага брутто | 7 кг |
| Вага нетто | 6.4 кг |
| Габаритні розміри | 423х288х332 мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Довжина кабеля | 4.2 м |
| Довжина телескопічної трубки | 800 мм |
| Комплектація | Шланг, телескопічна трубка, основна щітка, маленька щітка 2в1, щітка від шерсті тварин |
| Країна походження | Китай |
| Потужність | 899 Вт |
| Потужність всмоктування | 270 В |
| Напруга/частота | 220 В/50 Гц |
| Об'єм бака | 4 л |
| Радіус прибирання | 8 м |
| Тип пилососу | Контейнерний |
| Тип фільтра | HEPA |
| Штрих код | 6990001368862 |
- Ціна: 5 164 ₴






