




Пилосос - GVCM244BB (чорно-синій) з мішком ECO POWER GRUNHELM
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Пилосос GVCM244BB ECO POWER Grunhelm
Пилосос GVCM244BB – побутова модель, яка підійде для швидкого та якісного сухого прибирання будинку чи квартири. Потужність моделі 850 Вт, радіус збирання 10м.
Як пилозбірник у пилососі використовується мішок, його об'єм становить 6 л. Для увімкнення/вимкнення є зручна кнопка на корпусі, довжина кабелю живлення 5 метрів.
Пилосос GRUNHELM GVCM244BB допоможе швидко та якісно зробити сухе прибирання та позбутися пилу та сміття. Завдяки сучасному фільтру HEPA, який вловлює найдрібніші частинки пилу, після збирання не залишиться неприємного запаху.
Для покращення якості збирання більш передбачена універсальна насадка для килима та підлоги, а також щілинна насадка.
Високоефективні мотори, які видають потужність в еквіваленті до 2000 Вт
Особливості:
- Індикатор заповнення пилозбірника
- Автозмотування шнура
- Сталева телескопічна
- Вхідний HEPA фільтр
- Мішок з мікрофібри
- Захист двигун ателя
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог звичайного мотору | 2000 Вт |
| Вага брутто | 7.2 кг |
| Вага нетто | 5.85 кг |
| Всмоктуючий шланг | 1.5 м |
| Габарити | 410х265х240 мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Довжина кабеля | 5 м |
| Довжина телескопічної трубки | 40/80 см |
| Країна походження | Китай |
| Потужність всмоктування | 400 Вт |
| Напруга мережі | 220-240 В |
| Об'єм бака | 6 л |
| Радіус дії | 10 м |
| Радіус прибирання | 10 м |
| Система фільтрації | HEPA |
| Тип пилососу | Побутовий |
- Ціна: 5 135 ₴






