




Варильна поверхня GPC 725 BE склокераміка, 4 конф. GRUNHELM
Опис електричної плити Grunhelm GPC 725 BE
Електрична поверхня Grunhelm GPC 725 BE - незамінна річ на кухні сучасної людини. Один зовнішній вигляд цієї плити вселяє довіру. Матеріал, з якого вона виготовлена - склокераміка. Це говорить про високу термостійкість і міцності. Деталі даного приладу розроблені з використанням передових європейських технологій. Варильна панель нагрівається протягом декількох секунд до потрібного рівня (від 1 до 9). 4 конфорки зі зручним розташуванням і великою потужністю прискорять процес готування і зроблять його ще простіше.
На окрему увагу заслуговує наявність сучасних корисних властивостей. Таймер, функція Stop & Go, блокування від дітей, захист від перегріву і переливу, автоматичне відключення, індикатор залишкового тепла - основні переваги цієї моделі. плюси: невеликі габарити: 520 х 590 мм; зручні властивості; лаконічний і стриманий дизайн
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 55 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Кількість програм | 0 |
| Кількість конфорок | 4 |
| Матеріал поверхні | Склокераміка |
| Потужність конфорок | 1Х (200 мм, 1800 Вт) 2Х (165 мм, 1200 Вт) 1х230/138mm, 2200/1100w |
| Тип | Варильна поверхня |
| Тип варильної поверхні | Електрична |
| Тип управління | Сенсорний |
| Функції | 9 рівнів потужності, індивідуальний таймер, функція Stop & Go (пауза), індикатор залишкового тепла, блокування від дітей, захист від перегріву, автоматичне безпечне відключення, захист від переливу |
| Ширина | 590 мм |
| Штрих код | 6902020888122 |
- Ціна: 7 377 ₴



