




Варильна поверхня GPG 6214 BF газ скло.чавун GRUNHELM
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Варильна поверхня газова GPG 6214 BF Grunhelm
Якщо Ви бажаєте придбати не тільки красиву, але й зручну плиту, то газова поверхня Grunhelm GPG 6214 BF відмінно підійде для цього. Вона має ряд плюсів, серед яких чудовий зовнішній вигляд та внутрішні характеристики. Матеріал виготовлення – загартоване скло. Вона надасть вашій кухні стильний та вишуканий вигляд. Важливо, що модель GPG 6214 BF оснащена функціями автозапалювання та газ-контролю.
Переваги:
- компактні габарити: 515 х 590 мм;
- сучасний дизайн зручне та просте управління
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичний розпалювання поверхні | Да |
| Висота | 90 мм |
| Газ контроль | Да |
| Глибина | 590 мм |
| Кількість конфорок | 4 |
| Матеріал поверхні | Загартоване скло |
| Потужність конфорок | 1 x 2.85 кВ; 2 x 1.75 кВ; 1 x 1.0 кВ. |
| Тип | Варильна поверхня |
| Тип варильної поверхні | Газова |
| Тип грат | Чавун |
| Тип управління | Поворотні перемикачі |
| Ширина | 515 мм |
| Штрих код | 6902020201730 |
- Ціна: 9 432 ₴




