




Бензопила - FGS59-18MG (2,9кВт, 5,8кг 45см) FORTE
Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forte |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматична мастила ланцюга | Є |
| Антивибрационная система | Да |
| Длина шины | 45 см |
| Класс | Побутовий |
| Количество звеньев | 76 шт. |
| Мощность | 2900 Вт (3.9 к.с.) |
| Назначение | Для заготівлі дров |
| Об'єм бака для змащення ланцюга (картеру) | 0.26 л |
| Оберти двигуна | 11000 об/хв |
| Объем двигателя | 59 см³ |
| Объем топливного бака | 0.55 л |
| Особенности | Інерційне гальмо ланцюга;легкий запуск |
| Питание | Бензинове |
| Регулювання натягу ланцюга | За допомогою інструментів |
| Система легкого запуску | Є |
| Тип | Бензопила |
| Тип двигателя | 2-тактний |
| Товщина ланки ланцюга | 1.5 мм |
| Шаг цепи | 0.325" |
| Шестерний механізм двигуна | Металеві шестерні |
- Цена: 4 047 ₴



