




Компресор КСТ-24 - 8 атм. 1,5 кВт, вхід: 190 л/хв., рес-р 24 л. СТАЛЬ
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Сталь КСТ-24 Компресор Невеликий масляний компресор Сталь КСТ-24, стане відмінним придбанням для роботи в невеликих ремонтних майстерень, станціях СТО та інших виробництвах, де потрібна ефективне нагнітання повітря. З його допомогою Ви можете виконувати такі завдання як продування повітрям, піскоструминна зачистка матеріалів, фарбувальні і шиномонтажні операції. Завдяки особливій системі прямого приводу, забезпечується максимальна продуктивність з мінімальною витратою електроенергії. Потужний двигун Компресор працює від стандартної однофазної мережі напругою 220В і тактовою частотою 50 Гц. Двигун потужністю в 1500 Вт, забезпечує продуктивність до 190 л / хв. Максимальний робочий тиск становить 8 бар. За стабільну роботу обладнання відповідає захист від перегріву і стрибків напруги. Обсяг ресивера 24 л Міцний і довговічний 24-літровий бак, формує значний запас стисненого повітря, який здатний забезпечити роботу пневмоінструменту в короткочасному режимі в будь-який час. Горизонтальний форм-фактор, створює відмінну балансування і хорошу наповнюваність. Клапан для зливу конденсату В процесі використання компресора в баку з'являється конденсат, який поступово накопичується і може привести до значної втрати потужності. Для зливу рідини, що накопичилася в нижній частині конструкції передбачений спеціальний клапан, шляхом повороту якого, користувач може швидко позбутися від зайвої вологи і продовжити експлуатацію в стандартному режимі. Два манометра Для контролю вхідного / вихідного тиску пристрій укомплектовано двома манометрами. Один дозволяє регулювати і контролювати тиск, за вибором користувача виходячи від потреби інструменту. Другий показує значення тиску в ресивері на даний момент. Конструктивні особливості Для максимально зручного переміщення техніки, виробник передбачив наявність двох транспортувальних коліс і дугового ручки. Також присутня спеціальна опорна ніжка з прогумованої основою для надійної стійкості та зменшення рівня вібрації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 57х27х60 см |
| Гарантія | 1 рік |
| Тиск | 8 бар |
| Додатково | Робоча температура: +5°...+40°CРозмір вихідного повітряного отвору: 1/4" |
| Кількість фаз | 1 |
| Комплектація | - Компресор — Колесо пластикове — 2 шт. - Фіксатор колеса пластиковий - 2 шт. - Ніжка гумова - 1 шт. - Фільтр повітряний у пластиковому корпусі 1 шт. |
| Країна походження | Китай |
| Кількість оборотів | 2850 об/хв |
| Кількість циліндрів / сходів | 2025/01/01 00:00:00 |
| Потужність | 1500 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Обсяг ресивера | 24 л |
| Охолодження | Повітряне |
| Продуктивність | 190 л/хв |
| Розташування ресивера | Горизонтальне |
| Тип компресора | Поршневий |
| Тип харчування | Мережа |
| Тип приводу | Прямий |
| Формфактор | Пересувний |
| Частота пружності | 50 Гц |
| Штрих код | 6920177053248 |
- Ціна: 7 541 ₴



