




Зварювальний Напівавтомат інверторний - MIG-240 СТАЛЬ
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис зварювального інвертора напівавтомат Сталь MULTI-MIG-240 PROFI
Інвертор зварювальний напівавтомат Сталь MULTI-MIG-240 PROFI — побутовий зварювальний апарат для домашнього використання. Незважаючи на те, що ціна на нього досить низька, він з легкістю впорається зі зварювальними роботами в режимах ММА або MIG. Має вбудовані функції ANTI STICK, ARC FORCE, HOT START, які допоможуть швидко розпалити та регулювати жорсткість зварювальної дуги. Регулювання струму в режимі напівавтомата (MIG) здійснюється в діапазоні 50-240 А, в режимі ручного зварювання 20-200А, що дозволяє здійснити зварювання як тонких, так і товстих металів.
На передній панелі напівавтомата Сталь MIG-240 PROFI розташований цифровий дисплей з мультипроцесорним керуванням налаштувань, що відображає вихідні показники струму, напруги, швидкості подачі дроту каналом. Напівавтоматичне зварювання здійснюється мідним або флюсовим дротом товщиною 0.6-1.0 мм, при цьому максимальна вага бухти не повинна перевищувати 1кг. Охолодження корпусу повітряно-примусове та виконується на постійній основі потужним вентилятором.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна походження | Китай |
| Макс. діаметр дроту | 1 мм |
| Макс. діаметр електродів | 4 мм |
| Максимальний струм | 240A |
| Мінімальний струм | 20 А |
| Охолодження | Повітряно-примусове |
| Робоча напруга | 180-240 В |
| Тип зварювання | Зварювальні напівавтомати (Mig-Mag) |
| Тип обладнання | Напівавтомат |
| Тип ізоляції | Н |
| Функція "Антиприлипання" ("Anti-Stick") | Да |
| Функція Гарячий старт Hot-Start | Да |
| Функція Форсаж дуги "Arc-Force" | Да |
| Штрих код | 6905588872787 |
| мін. діаметр дроту | 0.6 мм |
| мін. діаметр електродів | 1.6 мм |
- Ціна: 8 513 ₴





