




Электролобзик – JS 700 VP (700Вт, 65мм) FORTE
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Описание электрического лобзика Forte JS 700 VP
Электрический лобзик Forte JS 700 VP
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forte |
| Дополнительные функции | |
| Маятниковый ход | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 1 рік |
| Клас інструменту | Побутовий |
| Комплектация | - Лобзик електричний,- Патрубок для відведення пилу,- Пильне полотно,- Шестигранний ключ,- Інструкція ,- Гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Макс. глибина різання (дерево) | 65 мм |
| Макс. глибина різання (сталь) | 8 мм |
| Мощность | 700 Вт |
| Похилий розпил | 45° |
| Регулювання частоти ходу | Да |
| Тип питания | Сеть |
| Частота ходу | 500 - 3000 об/хв |
| Штрих код | 6902016070029 |
- Цена: 2 105 ₴



