




Шуруповерт аккумуляторный ударный HAISSER CD-245H, 0-400/0-1500об/мин, 0-6000/0-22500 уд/мин, патрон 13мм,
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Описание аккумуляторного ударного шуруповерта HAISSER CD-260HBC без АКБ
Аккумуляторный ударный шуруповерт HAISSER CD-260HBC
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HAISSER |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Дополнительные функции | |
| Реверс | Да |
| Ударный режим | Да |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 3 роки |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Источник питания | Акумулятор |
| Ключові особливості | Потужний момент обертання 50 Нм. Знімна металева кліпса. Металевий безключовий патрон з однією втулкою та блокуванням шпинделя забезпечує довговічність свердління. Вбудований світлодіодний ліхтар. 2 режими роботи. Безщітковий двигун |
| Количество скоростей | 2 |
| Количество ударов | 0-9000/0-32400 |
| Країна походження | Китай |
| Кількість оборотів | 0-500/1800 |
| Макс. обертаючий момент | 50 Н·м |
| Максимальний діаметр свердління бетону | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління дерева | 35 мм |
| Максимальний діаметр свердління сталі | 13 мм |
| Наличие подсветки | Да |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Регулювання крутного моменту | Да |
| Регулювання швидкості обертання | Да |
| Штрих код | 6990001243275 |
- Цена: 4 449 ₴



