
Дрель-шуруповерт (акум) - ШЛС 1216-2 Б2 СТАЛЬ
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Описание дрели-шуруповерта Сталь ШЛС 1216-2 Б2
Сталь ШЛС 1216-2 Б2
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сталь |
| Страна производитель | Китай |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1.5 А⋅год |
| Гарантія | 1 рік |
| Источник питания | Акумулятор |
| Комплектация | 2 акумуляториКейс для транспортування |
| Кількість оборотів | 0 - 350 / 0 - 1300 об/хв |
| Макс. обертаючий момент | 24 Н·м |
| Максимальний діаметр загвинчування шурупів | 6 мм |
| Максимальний діаметр свердління дерева | 26 мм |
| Максимальний діаметр свердління сталі | 6 мм |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Штрих код | 6902019121605 |
- Цена: 2 754 ₴

