




Опора садова сталева 0,8х90см, TYP08090
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Опора садова сталева 0,8х90см, TYP08090
Сталевий садовий прут вкритий шаром пластику зеленого кольору, завдяки чому ідеально поєднується з рослинами і є стійким до погодних умов.Садова жердина широко використовується як опора для рослин.
Комбінуючи різноманітні з’єднувачі з опорами, можна створити цікаву конструкцію, яка досконало відповідає індивідуальним потребам користувача.
Габаритні розміри:
- Довжина: 90 см
- Діаметр: 0,8 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BRADAS |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Зелёный |
| Тип | Опора для растений |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | TYP08090 |
| Высота | 90см |
| Длина | 90см |
| Диаметр | 0.8см |
| Материал | ПВХ, сталь |
| Упаковка | 1 |
| Фасування | 1 , 10 , 100 |
- Цена: 30,98 ₴


