




Опора садова сталева 0,8х150см, TYP08150
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Опора садова сталева 0,8х150см, TYP08150
Сталевий садовий прут вкритий шаром пластику зеленого кольору, завдяки чому ідеально поєднується з рослинами і є стійким до погодних умов.Садова жердина широко використовується як опора для рослин.
Комбінуючи різноманітні з’єднувачі з опорами, можна створити цікаву конструкцію, яка досконало відповідає індивідуальним потребам користувача.
Габаритні розміри:
- Довжина: 150 см
- Діаметр: 0,8 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BRADAS |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Зелёный |
| Тип | Опора для растений |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | TYP08150 |
| Высота | 150см |
| Длина | 150см |
| Диаметр | 0.8см |
| Материал | ПВХ, сталь |
| Упаковка | 1 |
| Фасування | 1 , 10 , 100 |
- Цена: 44,69 ₴


