



Дугоподібна опора для садового тунелю 54x48 см, 5 шт., TYCT115448
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дугоподібна опора для садового тунелю 54x48 см, 5 шт., TYCT115448
Технічні дані:- Ширина: 48 см
- Висота: 54 см
- Діаметр: 11 мм
- Колір: зелений
- Кількість штук в комплекті: 5 шт.
- Виготовлена зі сталі, покритої пластиком
- Стійка до впливу атмосферних умов
- Можливість використання покриттів з плівки або агротканини для захисту рослин від шкідників і заморозків
- Служить для створення конструкції садового тунелю
- Проста у використанні
- Тип упаковки: наклейка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BRADAS |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Зелёный |
| Материал | Сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | TYCT115448 |
| Высота | 54см |
| Диаметр | 1.1см |
| Упаковка | 1 |
| Фасування | 1 |
| Ширина | 48см |
- Цена: 61,51 ₴

