
Комплект підключення циркуляційного насоса для систем теплої підлоги Gross 1"
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект підключення циркуляционного насоса Gross для системи теплої підлоги виготовлений з латуні нікельованої. Монтажна довжина насоса, який підходить для даного вузла, повинна бути 130 мм. Вузол для підключення циркуляционного насоса Гросс з’єднується за допомогою різьби діаметром 1" дюйм, діаметр підключення для насоса 1 1/2"
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gross |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1" |
| Діаметр різі колектора | 1" |
| Максимальна температура робочої рідини | 90 °С град. |
| Максимальна температура теплоносія | 90 °C |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Призначення | Для колектора |
| Країна реєстрації виробника | Україна |
| Тип з'єднання | Внутрішньо-зовнішнє |
- Ціна: 1 725 ₴

