




Пульт для глибинного насоса 0.37 кВт
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пускозахисний пристрій (далі — ПЗП) призначений для запуску, роботи та захисту електродвигунів занурювальних електронасосів. Також ПЗП виконують функцію захисту електронасоса від перенапруги.
Типовий ПЗП містить пусковий конденсатор, необхідний для роботи асинхронного електродвигуна, реле захисту від струмом та вбудований вимикач у бризкозахищеному виконанні.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина кабелю | 80 см |
| Клас захисту корпусу | IP22 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 370 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Тип | Пульт для насоса |
| Частота | 50/60 Гц |
- Ціна: 650 ₴

