




Дренажно-фекальний насос Delta WQD 1-1.1 kW, з поплавцем та подрібнювачем
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насос дренажно-фекальний DELTA WQD 1-1.1 (з поплавцем) — може бути застосований для перекачування чистої та забрудненої води в домашньому господарстві, фермах, садівництві, очисних спорудах, спорожненні побутових септиків і дощової води, зливу затоплених об'єктів, спорожнення басейнів та інших водойм. Потужність становить 1,1 кВт, продуктивність 166 л/хв. Насос не має поплавцевого вимикача, це дає змогу викачати воду з будь-якої ємності практично до останньої краплі. Водночас потрібно стежити за насосом і в потрібний момент вимкнути його, щоб він не вийшов із ладу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Delta |
| Якість води | Чистий |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота подавання | 10 м |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 2" |
| Довжина кабелю | 7 м |
| Клас захисту корпусу | IP68 |
| Комплектація | Поплавцевий вимикач (вбудований) |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 °С град. |
| Потужність | 1100 Вт |
| Призначення | Для септика |
| Напруга | 220 В |
| Положення встановлення | Вертикально |
| Продуктивність | 166 л/хв |
| Спосіб установки | Заглибний |
| Країна реєстрації виробника | Польща |
| Тип двигуна | Електричний |
| Тип насоса | Фекальний |
| Колір | Жовтогарячий |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 3 120 ₴

