




Кормоподрібнювач МЛИН-ОК МЛИН-3, 2.5 кВт
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кормоподрібнювач МЛИН-ОК МЛИН-3 призначений для домашнього використання із переробки зерна, стеблових кормів та кукурудзяних початків. МЛИН-3 має хвилясті леза, конструкція яких передбачає різання, а не подрібнення, завдяки чому ви економите час та силу, а головне, отримуєте докладно подрібнений та збалансований корм необхідної консистенції.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Млин-ОК |
| Тип | Кормоізмельчітель |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість обертів | 2800 об./хв |
| Комплектація | Кормоподрібнювач |
| Матеріал корпусу | Чугун |
| Потужність | 2500 Вт |
| Напруга | 220-240 В |
| Об'єм приймального бункера | 5 літрів |
| Перероблення | Стеблеві корми |
| Продуктивність | Стебловий корм: 65 кг/год |
| Розміри | 130х120х580 см |
| Країна реєстрації виробника | Україна |
| Тип двигуна | Електричний |
| Колір | Синій |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 3 410 ₴

