

Стартер кутовий Presto-PS із зовнішнім різьбленням 1/2 дюйма для трубки 16 мм, в упаковці - 100 шт. (EC-011612)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості
Стартер кутовий із зовнішнім різьбленням Presto-PS (EC-011612) використовується при створенні систем краплинного поливу із застосуванням сліпої трубки або багаторічної крапельної трубки з вбудованими емітерами діаметром 16 мм. Монтується в магістральну трубу за допомогою крана або трійника з внутрішнім різьбленням 12 мм (1/2"). Можливе підключення до гнучкого садового шланга за допомогою різьбового адаптера і стандартних конекторів. З протилежного боку стартера одягається крапельна трубка, додаткова фіксація не потрібна. Виготовляється стартер з якісного ПВХ, стійкий до механічних навантажень, дії добрив і ультрафіолету.
Переваги
- Гострі ребра з'єднання для надійного кріплення трубки;
- Виготовлений з первинного матеріалу з додаванням УФ-стабілізатора;
- Легкий монтаж;
- Надійно фіксується в магістральній трубі.
Коротка інструкція з монтажу стартера із зовнішнім різьбленням:
- Змонтувати в магістральній трубі муфту або кран із внутрішнім різьбленням 1/2 дюйма;
- Накрутити за різьбою стартер;
- Одягти крапельну трубку на "йорж" на всю його глибину;
- За необхідності використовуйте кути та трійники:
- У кінці кожної гілки встановити заглушку:
- Закріпити місця з'єднання за допомогою затискних кілець.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Стартер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,009 кг кг |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Діаметр різьблення | 12 мм (1/2&54) |
| Діаметр шлангу | 16 мм |
| Застосування | для крапельної трубки |
| Об `єм | 0,00004 м? |
| Об'ємна вага | 0,0103 кг/м? |
| Спосіб під'єднання | різьблення |
| Паковання | 100 |
- Ціна: 777,92 ₴

