
Мотопомпа FORTE FP30C 25м - 60 м3/год (4-х тактний) 25212
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ОПИС:
Мотопомпа FORTE FP30C - це надійний пристрій високої якості, яка використовується для подачі, перекачування і перемішування великих обсягів води. У поєднанні з компактними розмірами і невеликою вагою, а також винятковою надійністю і довговічністю, вимагають за собою мінімальний догляд. Вдало поєднують в собі низьку ціну і високі
виробничі характеристики.
ОСОБЛИВОСТІ:
- Для чистої води
- Посилена рама
- Великий ресурс роботи
- Простота в обслуговуванні
- Потужний 4-х тактний мотор
- Висока продуктивність
- Низький рівень шуму
- Мале споживання палива
- Датчик рівня мастила
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Мотопомпа Форте FP30C
- Свічковий ключ
- Картонна упаковка
- Інструкція по експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Вага | 26 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина всмоктування | 8 м |
| Діаметр перекачуваних частинок | 5 мм |
| Максимальна пропускна здатність | 60 куб.м/год |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Максимальний напір | 30 м |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр приєднувального патрубка | 3" |
| Характеристики приводу | |
| Потужність двигуна | 6.5 кВт |
| Об'єм двигуна | 163 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 3.5 л |
| Тип палива | Бензин |
- Ціна: 10 820 ₴

