

Побутовий канальний вентилятор Вентс 150 ВКО турбо (358 кубм/год)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення

Побутовий вентилятор Вентс 150 ВКО призначений для вентиляції побутових приміщень середнього або великого об'єму, і розрахований на безперервну роботу без відключення від мережі. Корпус виконаний з безшумного ABS ― пластика, що дозволяє досягти продуктивність 358 куб. м / год при рівні шуму 44 дБ! Застосовується у вентиляційних каналах діаметром 150 мм.
Технічні характеристики:
- Напруга при 50 Гц ― 220 ― 240 В;
- Потужність ― 30 Вт;
- Споживаний струм ― 0,130 А;
- Швидкість обертання ― 2400 об/хв;
- Продуктивність ― 358 куб. м/год;
- Захист ― IP Х4;
- Тиск ― 100 Па;
- Рівень шуму ― 44 дБ (А): 3м.;
- Вага ― 800 р.;
- Матеріал корпусу ― ABS пластик;
- Діаметр вихідного патрубка ― 150 мм;
- Гарантія від виробника ― 60 міс.;
- Комплектація Вентилятор Вентс ВКО, паспорт, пакувальна коробка;
Для того щоб досягти максимального ефекту, нижче наведена таблиця кратностей повітрообміну за допомогою якої Ви можете підібрати потрібний Вам вентилятор. Потрібна продуктивність вентилятора обчислюється наступним чином : Об'єм вентильованого приміщення (V) множиться на коефіцієнт повітрообміну відповідно до типу приміщення (До). L = V * K.
| Житлова кімната | 3 куб/м на 1 кв/м |
| Кухня | 6-8 |
| Ванна кімната | 7-9 |
| Душова | 7-9 |
| Туалет | 8-10 |
| Пральня | 7 |
| Гардеробна кімната | 1,5 |
| Комора | 1 |
| Гараж | 4-8 |
| Погріб | 4-6 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.8 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4D |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Витрата повітря | 358 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Спосіб установки | Канальний |
| Рівень шуму | 44 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Розмір патрубка | 150 мм |
| Додаткові функції | |
| Таймер вимкнення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр каналу | 150 |
| Тип вентилятора | Канальний |
- Ціна: 2 108 ₴

