

Побутовий канальний вентилятор вентс 100 ВКО турбо
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Побутовий вентилятор Вентс 100 ВКО турбо призначений для вентиляції побутових приміщень середнього обсягу і розрахований на безперервну роботу без відключення від мережі. Корпус виконаний з безшумного ABS ― пластика. Застосовується у вентиляційних каналах діаметром 100 мм.
Відмінною рисою вентилятори Вентс 100 ВКО турбо є підвищена продуктивність при тих же розмірах і рівні шуму як і у Vents 100 ПКО.
Технічні характеристики:
- Напруга при 50 Гц ― 220 ― 240 В;
- Потужність 16 Вт;
- Споживаний струм ― 0,100 А;
- Швидкість обертання ― 2300 об/хв;
- Продуктивність ― 135 куб. м/год;
- Захист ― IP Х4;
- Рівень шуму ― 38 дБ (А): 3м.;
- Вага ― 410 р.;
- Матеріал корпусу ― ABS пластик;
- Діаметр вихідного патрубка ― 100 мм.;
- Гарантія від виробника ― 5 років;
- Комплектація Вентилятор Вентс 100 ВКО турбо, паспорт, пакувальна коробка;
Для того щоб досягти максимального ефекту, нижче наведена таблиця кратностей повітрообміну за допомогою якої Ви можете підібрати потрібний Вам вентилятор. Потрібна продуктивність вентилятора обчислюється наступним чином : Об'єм вентильованого приміщення (V) множиться на коефіцієнт повітрообміну відповідно до типу приміщення (До). L = V * K.
| Житлова кімната | 3 куб/м на 1 кв/м |
| Кухня | 6-8 |
| Ванна кімната | 7-9 |
| Душова | 7-9 |
| Туалет | 8-10 |
| Пральня | 7 |
| Гардеробна кімната | 1,5 |
| Комора | 1 |
| Гараж | 4-8 |
| Погріб | 4-6 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.41 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4D |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 14 Вт |
| Витрата повітря | 135 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2300 об/хв |
| Спосіб установки | Канальний |
| Рівень шуму | 38 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант установки | Настінний |
| Діаметр каналу | 100 |
| Діаметр лопатей | 100 мм |
| Пульт дистанційного керування | Немає |
| Регулювання швидкості | Немає |
| Тип вентилятора | Канальний |
| Тип управління | Механічне |
- Ціна: 1 477 ₴

