

Побутовий канальний вентилятор Вентс 125 ВКО турбо
Побутовий вентилятор Вентс 125 ВКО турбо, призначений для вентиляції побутових приміщень середнього обсягу і розрахований на безперервну роботу без відключення від мережі. Корпус виконаний з безшумного ABS ― пластика. Застосовується у вентиляційних каналах діаметром 125 мм
Відмінною рисою вентилятори Вентс 125 ВКО турбо є підвищена продуктивність при тих же розмірах і рівні шуму як і у Vents 125 ПКО.
Технічні характеристики:
- Напруга при 50 Гц ― 220 ― 240 В;
- Потужність ― 24 Вт;
- Споживаний струм ― 0,105 А;
- Швидкість обертання ― 2400 об/хв;
- Продуктивність ― 243 куб. м/год;
- Захист ― IP Х4;
- Тиск ― 65 Па;
- Рівень шуму ― 39 дБ (А): 3м.;
- Вага ― 480 р.;
- Матеріал корпусу ― ABS пластик;
- Діаметр вихідного патрубка ― 125 мм.;
- Гарантія від виробника ― 60 міс.;
- Комплектація Вентилятор Вентс ВКО турбо, паспорт, пакувальна коробка;
Для того щоб досягти максимального ефекту, нижче наведена таблиця кратностей повітрообміну за допомогою якої Ви можете підібрати потрібний Вам вентилятор. Потрібна продуктивність вентилятора обчислюється наступним чином : Об'єм вентильованого приміщення (V) множиться на коефіцієнт повітрообміну відповідно до типу приміщення (До). L = V * K.
| Житлова кімната | 3 куб/м на 1 кв/м |
| Кухня | 6-8 |
| Ванна кімната | 7-9 |
| Душова | 7-9 |
| Туалет | 8-10 |
| Пральня | 7 |
| Гардеробна кімната | 1,5 |
| Комора | 1 |
| Гараж | 4-8 |
| Погріб | 4-6 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.48 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4D |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 24 Вт |
| Витрата повітря | 243 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Спосіб установки | Канальний |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Розмір патрубка | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр каналу | 125 |
| Тип вентилятора | Канальний |
- Ціна: 1 603 ₴

