


Вентилятор Домовент 125 Тиша В (з вимикачем) на підшипниках
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Побутовий витяжний вентилятор Домовент 125 Тиша призначений для вентиляції побутових приміщень середнього обсягу і розрахований на безперервну роботу без відключення від мережі. Корпус виконаний з безшумного ABS - пластика. Є можливість настінного монтажу за допомогою шурупів або дюбелів швидкого монтажу. Застосовується у вентиляційних шахтах або повітроводах діаметром 125 мм
Обладнаний зворотним клапаном, підшипниками кочення, багатолопатеве безшумної крильчаткою, двигун з низьким енергоспоживанням і вихідний патрубок оснащений спеціальними випрямлячами потоку повітря, які знижують турбулентність, збільшують натиск повітря і сприяють зниженню рівня шуму.
Може оснащуватися шнурковым вимикачем.
Технічні характеристики:
- Двигун на кулькових підшипниках;
- Напруга при 50 Гц - 220 - 240 В;
- Потужність - 18 Вт;
- Споживаний струм - 0.11 А;
- Продуктивність - 160 куб. м/год;
- Рівень шуму - 34 дБ (А): 3м.;
- Вага - 800 р.;
- Матеріал корпусу - ABS пластик;
- Розмір решітки - 180 Х 180 мм.;
- Діаметр вихідного патрубка - 125 мм.;
- Гарантія від виробника 24 міс.;
- Оснащення - шнурковый вимикач
- Комплектація Вентилятор Домовент Тиша, паспорт, шурупи (4 шт.), пакувальна коробка;
Габаритні розміри

Для того щоб досягти максимального ефекту, нижче наведена таблиця кратностей повітрообміну за допомогою якої Ви можете підібрати потрібний Вам вентилятор. Потрібна продуктивність вентилятора обчислюється наступним чином : Об'єм вентильованого приміщення (V) множиться на кратне цього приміщення числа (До). L = V * K.
| Житлова кімната | 3 куб/м на 1 кв/м |
| Кухня | 6-8 |
| Ванна кімната | 7-9 |
| Душова | 7-9 |
| Туалет | 8-10 |
| Пральня | 7 |
| Гардеробна кімната | 1,5 |
| Комора | 1 |
| Гараж | 4-8 |
| Погріб | 4-6 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Домовент |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.8 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 18 Вт |
| Витрата повітря | 160 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Рівень шуму | 34 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Розмір патрубка | 125 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 125 мм |
| Додаткові функції | |
| Таймер вимкнення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант установки | Настінний |
| Діаметр каналу | 125 |
| Діаметр лопатей | 125 мм |
| Пульт дистанційного керування | Немає |
| Регулювання швидкості | Немає |
| Тип вентилятора | Витяжній |
| Тип управління | Механічне |
- Ціна: 1 260 ₴

