


Побутовий безшумний енергозберігаючий вентилятор Вентс 100 М Силента
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
► Побутової безшумний енергозберігаючий вентилятор Вентс 100 Силента М призначений для вентиляції побутових приміщень середнього обсягу і розрахований на безперервну роботу без відключення від мережі.
► Корпус і крильчатка виконані з безшумного ABS ― пластика, стійкого до ультрафіолету. Є можливість настінного монтажу за допомогою шурупів або дюбелів швидкого монтажу.
► Конструкція крильчатки дозволяє підвищити ефективність і термін служби двигуна.
► Високий рівень захисту вентиляторів серії М, що робить його ідеальним рішенням для вентиляції приміщень з середнім рівнем вологості.
► Споживана потужність вентилятора 1 кВт за тиждень безперервної роботи, при шумі всього 26 дБ.
Технічні характеристики:
- Напруга при 50 Гц ― 220 ― 240 В;
- Потужність ― 5,5 Вт;
- Споживаний струм ― 0,035 А;
- Ступінь захисту ― IP34
- Продуктивність ― 78 куб. м/год;
- Рівень шуму ― 26 дБ (А): 3м.
- Тиск ― 29 Па.
- Матеріал корпусу ― ABS пластик (стійкий до ультрафіолету);
- Діаметр вихідного патрубка ― 100 мм.;
- Вага ― 480 гр.
- Гарантія від виробника ― 60 міс.;
Для того щоб досягти максимального ефекту, нижче наведена таблиця кратностей повітрообміну за допомогою якої Ви можете підібрати потрібний Вам вентилятор. Потрібна продуктивність вентилятора обчислюється наступним чином : Об'єм вентильованого приміщення (V) множиться на кратне цього приміщення числа (До). L = V * K.
| Житлова кімната | 3 куб/м на 1 кв/м |
| Кухня | 6-8 |
| Ванна кімната | 7-9 |
| Душова | 7-9 |
| Туалет | 8-10 |
| Пральня | 7 |
| Гардеробна кімната | 1,5 |
| Комора | 1 |
| Гараж | 4-8 |
| Погріб | 4-6 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.55 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP40 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 5.5 Вт |
| Витрата повітря | 78 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2300 об/хв |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Рівень шуму | 26 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Розмір патрубка | 100 мм |
| Додаткові функції | |
| Таймер вимкнення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр каналу | 100 |
| Додаткові функції | Безшумний |
| Тип вентилятора | Витяжній |
- Ціна: 1 711 ₴

