
Радіатор алюмінієвий Teplover CALOR Elegance10 секцій 500/76
Литі алюмінієві радіатори COLAR 500/96 призначені для індивідуальних котлів і прекрасно підходять для автономних систем опалення житлових приміщень і офісних будівель.
COLAR Elegance це сучасні алюмінієві секційні радіатори. Нова елегантна лінія радіаторів COLAR це результат ретельного і старанного дослідження ринку. Вона відрізняється естетичністю форми і високими технічними показниками. Радіатори COLAR виготовлені з алюмінієвого сплаву, який дає можливість швидкого нагрівання і завдяки своїй антикорозійної стійкості має необмежений термін експлуатації.
Радиаторы COLAR изготовлены из специального алюминиевого сплава Al Si12 Cu2. Технология производства литье под давлением. Радиаторы отличаются высокими конвекционными способностями и теплоотдачей.
Алюминиевые радиаторы COLAR могут использоваться в системах отопления с температурой теплоносителя до 120°С и рабочим давлением до 1,6 Мпа.
Радіатори COLAR пофарбовані шляхом електростатичного розпилення спеціальних епоксидних порошків. Стандартна фарба біла RAL 9016. Секційна батарея опалення сучасного профілю і білого кольору легко вписується в будь-який інтер'єр, c успіхом задовольняючи найвишуканіші смаки.
-
Легкий радіатор, зручний в транспортуванні, зберіганні і монтажі.
-
Мала водотоннажність радіатора = Мінімальне навантаження на котел = Слабка інерція = Економія газу.
-
Сучасний дизайн, вдало вписывающий радіатор в будь-який інтер'єр.
-
Батареї білого кольору RAL 9016 — не вимагають дод. фарбування.
-
Інноваційна конструкція внутрішнього водного каналу радіатора COLAR дозволяє використовувати їх в системах з максимальним робочим тиском до 16 Атм (1,6 МПа) і температурою теплоносія до 120 ° C.
-
Всі радіатори тестуються заводом виробником під тиском в 24 бар (2,4 МПа).
-
Теплоносій: вода або водні розчини.
Технічні характеристики:
► Робочий тиск: 16 атм.
► Потужність при 70°C ― 205 Вт
► Маса секції ― 1,3 кг.
► Міжосьова відстань ― 500 мм
► Площа опалення секції ― 2,5-3,3 М2/сек
► Розміри:
-
довжина ― 800 мм
-
ширина ― 96 мм
-
висота ― 582 мм
► Діаметр різьблення підключення ― 1"G
► Тип монтажу ― вертикальний.
Для максимальної тепловіддачі ми рекомендуємо при установці користуватися правилами:
— Відстань від стіни має бути не менше 3 см
— Відстань від підлоги до радіатора повинна бути не менше 12 див.
— Якщо необхідно встановити радіатор в ніші, відстань від ніші до радіатора має бути – не менше 10см.
— PH води повинне бути в межах 7-9.
— Максимальний робочий тиск – 16бар.
— На радіатор повинен бути встановлений повітровідвідник (кран Маєвського).
— Не використовувати силіконові прокладки на радіаторах, заглушках та перехідники
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Тепловер |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1.3 кг |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Максимальна температура теплоносія | 120 град. |
| Максимальний робочий тиск | 16 бар |
| Об'єм води в радіаторі | 3 л |
| Стан | Новий |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 582 мм |
| Глибина | 96 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип радіатора | Литий |
| Кількість секцій | 10 |
| Максимальне значення pH | 9 |
| Міжосьова відстань | 500 |
| Мінімальне значення pH | 6.5 |
| Тепловіддача Δt = 70 °C | 205 Вт |
- Ціна: 339 ₴/секція

