




Машинка для стрижки акумуляторна GHC902 GRUNHELM
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Акумуляторна машинка для стрижки GHC902 Grunhelm Акумуляторна машинка для стрижки GHC902 Grunhelm - зручна і функціональна модель з максимальною потужністю 2,5 Вт. Працює від акумулятора або мережі. Для ефективної стрижки в комплекті йдуть 4 насадки, за допомогою яких можна регулювати довжину від 0.8 до 2 мм. Ножі виконані з якісної кераміки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 279х62х210 мм (в упаковці) |
| Гарантія | 2 роки |
| Комплектація | Машинка для стрижки волосся4 насадки(3мм, 6мм, 9 мм, 12мм)Запасний акумуляторЩітка для чищення насадокЗарядний пристрійМасло для ножівІнструкціяГарантійний талонОригінальна упаковка |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал лез/ножа | Кераміка |
| Напруга/частота | 220-240В ~ 50/60 Гц |
| Насадки | 4 насадки |
| Живлення | Акумулятор/мережа |
| Регулювання довжини | 0.8, 1.1, 1.4, 1.7, 2.0 мм |
| Тип | Машинка для стриження |
| Штрих код | 6902019009026 |
- Ціна: 1 100 ₴


