


Вентилятор підлоговий (18 дюймів, 3 швидкості,1,25м, 5 лопасті) - GFS-4525С GRUNHELM
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Вентилятор підлоговий Grunhelm GFS-4525C
Вентилятор підлоговий Grunhelm GFS-4525C має 3 швидкості.
Особливості
- Діаметр захисної сітки 460 мм.
- Робота в поворотному режимі 70°
- Фіксація поворотного режиму
- Регульований нахил 0 - 35 °
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Підлоговий |
| Колір | Белий |
| Потужність | 50 Вт |
| Діаметр | 460 мм |
| Габаритні розміри | 620х170х500 мм |
- Ціна: 1 618 ₴

