




Мультитул акумуляторний MT-218S HAISSER
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мультитул акумуляторний MT-218S Haisser
Мультитул акумуляторний MT-218S Haisser – універсальний інструмент, який стане у пригоді як професіоналу, так і домашньому користувачеві. Зробити занурювальний пропил у фанері, дереві чи гіпсокартоні, відрізати цвях, зашліфувати невелику дерев'яну або бетонну поверхню – все це можна виконати лише одним інструментом.
Задач багато - інструмент один, головне підібрати відповідну насадку. Незамінний інструмент під час роботи у важкодоступних місцях, тому що завдяки своїй конструкції зможе дістатися туди, де звичайний інструмент буде безсилим. Акумулятор та зарядний пристрій не входять до комплекту.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | Li-Ion |
| Гарантія | 2 роки |
| Додатково | Ручка з м'якою накладкоюРежими керування швидкістю - 6Регулятор коливаньІндикатор заряду батареїСумісність з акумуляторами Haisser ВА-26/ВА-24/ ВА-22 |
| Комплектація | Реноватор акумуляторний Haisser MT-218SІнструкція з експлуатаціїАкумулятор та зарядний пристрій не входять до комплекту |
| Кут коливань ліворуч/праворуч | 3 ° |
| Кількість оборотів | 15000 - 22000 об/хв |
| Тип харчування | Акумулятор |
- Ціна: 2 509 ₴



