
Фарбопульт - SG-7065 (650Вт, 2,5мм) FORTE
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис електрофарбопульта Forte SG 750BP
Цей електричний фарбопульт HVLP забезпечує точний малюнок розпилення для створення гладкого та чудового покриття столів, стільців, парканів тощо. Для домашнього, внутрішнього та зовнішнього фарбування.
Фарбопульт SG-7065 оснащений 3 різними типами розпилення (горизонтальний, вертикальний і круговий струмінь). Розпилювач легко від'єднати для повного очищення. Електричний краскопульт забезпечує рівномірне розпилення та гладку та стабільну обробку поверхні.
Переваги:
- Система розпилення hvlp. Повітря на вході в краскопульт знаходиться під великим тиском, а на виході він розряджається. Коефіцієнт передачі фарби збільшується до рівня близько 70% підвищується і продуктивність роботи.
- Мідний двигун. Забезпечує велику потужність.
- Регулятор подачі фарби.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 1 рік |
| Діаметр сопла | 2.5 мм |
| Джерело живлення | Мережа |
| Комплектація | фарбопульт,склянка для вимірювання в'язкості,голка для прочистки сопла,Щітка для чищення, |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал контейнера | Пластик |
| Потужність | 650 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Об'єм бака | 800 мл |
| Штрих код | 6922021187970 |
- Ціна: 2 433 ₴

