




Пила дискова (циркулярна) - ПД 185-15Б (1500Вт, 185мм) СТАЛЬ
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис дискової пилки Сталь ПД 185-15Б
Дискова пила Сталь ПД 185-15Б – інструмент відмінної якості для розпилювання різних матеріалів з деревини, ДСП та навіть гіпсокартону. Ця модель в основному застосовується в побуті, хоча може і легко бути використана з професійною метою і витримувати серйозні навантаження. Апарат має можливість пиляти під кутом, глибина різу 65 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 роки |
| Глибина пропила під 45 град. | 44 мм |
| Глибина пропила під 90 град. | 44 мм |
| Діаметр диска | 185 мм |
| Діаметр отвору | 20 мм |
| Клас інструменту | Побутовий |
| Комплектація | - Пила дискова- диск- Напрямна лінійка- Гайковий ключ- Патрубок відведення пилу- Шестигранний ключ- Інструкція- Гарантійний талон |
| Кількість оборотів | 5000 об/хв |
| Потужність | 1500 Вт |
| Регулювання оборотів | Немає |
| Тип | Пила дискова |
| Тип харчування | Мережа |
| Штрих код | 6902017018525 |
- Ціна: 2 832 ₴



