
Пила дискова (циркулярна) - ПД 185-15 (1500Вт, 185мм) СТАЛЬ
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис дискової пили Сталь ПД 185-15
СТАЛЬ ПД 185-15 – інструмент відмінної якості для розпилювання різних матеріалів з деревини, ДСП та навіть гіпсокартону. Ця модель в основному застосовується в побуті, хоча може і легко бути використана з професійною метою і витримувати серйозні навантаження. Апарат має можливість пиляти під кутом, глибина пропилу 65 мм. СТАЛЬ ПД 185-15 - незамінний інструмент при настилі паркету, розпуск ДСП або гіпсокартону.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 роки |
| Глибина пропила під 45 град. | 44 мм |
| Глибина пропила під 90 град. | 65 мм |
| Діаметр диска | 185 мм |
| Діаметр отвору | 20 мм |
| Клас інструменту | Побутовий |
| Комплектація | - Пила дискова- диск- Напрямна лінійка- Гайковий ключ- Патрубок відведення пилу- Шестигранний ключ- Інструкція- Гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Кількість оборотів | 4500 об/хв |
| Потужність | 1500 Вт |
| Регулювання оборотів | Немає |
| Тип | Пила дискова |
| Тип харчування | Мережа |
| Штрих код | 6902017018525 |
- Ціна: 2 891 ₴

